Opinie gości

Cudowne miejsce! Cisza, piękne okoliczności przyrody i sam dom wspaniale przygotowany na przyjęcie dużej grupy przyjaciół, którzy chcą się świetnie bawić. To był dla nas niezapomniany Sylwester. Dziękujemy za gościnę!

-

Dziękujemy za wspaniałą gościnę podczas Słowiańskiego Wyjazdu. Jest u Państwa bardzo przytulnie, przyjemnie a jedzenie było pyszne!

-

Nasze wesele odbyło się 06.10.2018 r. Kochana Olu, Jacku, Kasiu i cała załogo „W Pamiętniku”! Od naszego wesela minęły dwa miesiące a my dalej wspominamy ten dzień i to, ile ciepła i serdeczności od Was otrzymaliśmy.
Gratulujemy wielkiej klasy i pasji z jaką tworzycie atmosferę tego niezwykłego miejsca. Dziękujemy za kreatywną współpracę, wiele cennych wskazówek, za bezproblemowe spełnianie wymagań:) za indywidualne podejście i dbałość o każdy szczegół.
Wszystko czego się podejmujecie jest na najwyższym poziomie.
Jedzenie pyszne, wspaniale podane, zaspokoi najbardziej wysublimowane podniebienia.
Obsługa najwyższy poziom, pomocni, uśmiechnięci, wszyscy goście obsłużeni w tym samym czasie. Goście oczarowani oprawą wesela, miejscami noclegowymi, miłą i przyjazną atmosferą. Mogłabym jeszcze dużo pisać ale podsumowując to miejsce ma duszę bo prowadzone jest przez ludzi którzy kochają to co robią….
Dziękujemy kochani i życzymy Wam powodzenia!! Natalia i Janusz

-

Piękna okolica, widoki, cisza spokój, miejsce na swój sposób urzekające. Przyjemni i konkretni gospodarze. ?

-

Dodaj opinię