Warunki rezerwacji i pobytu

WARUNKI REZERWACJI

1) Po zarezerwowaniu pobytu w Pamiętniku w ciągu 48h klient zobowiązany jest do wpłaty zaliczki w wysokości 20% całej ceny, po uiszczeniu opłaty otrzyma potwierdzenia wyjazdu.
2) Przed przyjazdem klient zobowiązany jest do sprawdzenia czy wszystkie punkty w potwierdzeniu zgadzają się z Państwa rezerwacją.
3) Dokonując rezerwacji klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w naszej bazie. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwieniu przy kolejnych rezerwacjach oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
4) Umowa wysłana mailem do klienta jest dokumentem wiążącym.

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI

1) W przypadku anulowania rezerwacji na 14 dni i więcej przed przyjazdem zaliczka zwracana jest w 100%.
2) W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 14 dni przed przyjazdem zaliczka nie podlega zwrotowi. (Koszt anulacji wynosi całość zaliczki)

WARUNKI POBYTU

1) W przypadku niektórych rezerwacji Pamiętnik zastrzega sobie prawo do nałożenia kaucji na wypadek potencjalnych zniszczeń. Klient ponosi odpowiedzialność finansową za wszelkie zniszczenia dokonane na terenie Pamiętnika i jego wyposażeniu. Opłatę w wysokości 150% wartości zniszczonego mienia należy pokryć najpóźniej w dzień wyjazdu.
2) Klucze od pokoi powinny zostać zwrócone w momencie wykwaterowania w takim samym stanie, w jakim klient je otrzymał. W przypadku zniszczenia lub zgubienia jednej z wymienionych powyżej rzeczy, klient zobowiązany jest uiścić opłatę za każdą z nich w wysokości:
a) Klucz (wymiana zamka) – 50PLN
3) W naszych pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Za złamanie zakazu klient zostanie obciążony kwotą w wysokości 200 PLN.
4) Za pobyt zwierząt nie pobieramy dodatkowej opłaty. Ich obecność powinna być zgłoszona w momencie dokonywania rezerwacji. Obowiązkowe jest przed zakwaterowaniem podpisanie oświadczenia.
5) W przypadku opuszczenia pokoju przed planowanym terminem wyjazdu, nie zwracamy kosztów za niewykorzystanie wcześniej zarezerwowanych i opłaconych dni.
6) Doba hotelowa w naszych apartamentach trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 następnego dnia. Dla Państwa wygody istnieje możliwość wydłużenia doby hotelowej, o ile pozwala na to kalendarz rezerwacji w danym dniu.
7) Najpóźniej dzień przed przyjazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia orientacyjnej godziny zakwaterowania, co pomoże nam przygotować pokój na czas Państwa przyjazdu. Płatność na miejscu tylko gotówką
8) Zabrania się bez uprzedniej zgody właścicieli ośrodka przyjmować w domku na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując ich jako swoich Gości.
9) Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w ośrodku dozwolony jest wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Dzieci bawiące się na terenie ośrodka powinny pozostawać cały czas pod opieką osób dorosłych. W razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem dziecka pozostawionego bez opieki, odpowiedzialność ponoszą wyłącznie rodzice i opiekunowie.
10) Za prywatne rzeczy i mienie gości właściciele ośrodka nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.
11) Parkowanie i postój samochodów jest możliwe wyłącznie na miejscach parkingowych wyznaczonych do tego celu. Parking na terenie ośrodka jest bezpłatny i niestrzeżony.